Kdo jsem

Kdo se o Vás stará

Mé jméno je Ivana a jsem doktor farmacie s dlouholetou praxí lékárníka. Pracovala jsem v různých typech lékáren na různých pozicích. Má životní cesta, práce, rodina, studium, znovunalezený smysl života, nový vhled  na život mě zavedly  k vytvoření těchto stránek. Dovolte mi předat Vám své zkušenosti v nabízených oblastech. Zkušenosti se prolínají s mojí profesí farmaceuta s doplněným odborným vzděláním a praxí.

Jsem kouč ICF a komplexní poradce životního stylu,  s akreditacemi.
Jsem frekventant v psychoterapeutickém Daseinsanalytickém výcviku Péče o duši (ČAP).

Jsem stejná jako Vy, s přáními a sny, s úspěchy i neúspěchy. Miluji život a vše co přináší. Ráda poznávám nové přes sebe i druhé, miluji les, vodu, hory, aktivní odpočinek formou sportu (chůze Nordic walking, plavání, kolo a lyže) či procházky, anebo jen tak být. K mým zálibám patří fotografování přírody, hry světel a barev.

Jako kouč, průvodce, dojdete  k vlastnímu uvědomění si, co potřebujete. Odkryjete  Vaše možnosti, řešení, propojenosti a  vykročíte. Pokud vyvstane potřeba v oblasti "well-being" (výživa, pohyb, psychické a fyzické zdraví, vztahy, smysl života...) můžeme navázat, či pokud víte co potřebujete, začít z této strany.

Medicína vždycky tvrdí, že zkouškou jejích postupů je zkušenost. Proto má pravdu Platón, když říká, že k tomu, aby se někdo stal opravdovým lékařem, měl by zakusit všechny nemoci, které hodlá léčit, a všechny nehody a okolnosti, které má rozpoznat. Takovému člověku bych důvěřoval. Neboť ti ostatní nás vedou jako ten, kdo maluje moře, skály a přístavy, a zatím si sedí u svého stolu a pouští si v naprostém bezpečí své modely lodí. Hoďte ho doprostřed skutečnosti a nebude vědět, kde začít.

Montaigne, Eseje 3.13, Oliver Sacks

Chcete provázet životem?