Co Vám nabízím

Provázení na cestě Vaší životní změny

Úryvek z rozhlasové hry Střípky z dětství Hanse Christiana Andersena:

"Pohádková vílo, řekni mi prosím tě, proč jsem tak strašně hubený a ošklivý, proč tak nešikovný, proč právě já mám obrovský orlí nos a proč na mě kluci ve škole pořád pokřikují hopsající pelikán? V čem jsem horší než oni, a vůbec, co jsem jim udělal, a celému světu, že mám takovou strašnou smůlu, že se mi nic nedaří. Myslíš? Kdybys chtěl mohu Ti splnit jakékoliv přání Hansi Andersene. Zvol si svou cestu životem, po které chceš jít a já tě po ní povedu až k vytouženému cíli. Chtěl bych v životě něco velkého dokázat, ty moje krásná pohádková, vysněná vílo... co něco mi rozechvívá srdce... chtěl bych vidět tvé oči, tvojí tvář, jsi-li celá jako tvůj hlas musíš být ztělesněná líbeznost... jsem jen malá mořská víla... prosím tě ukaž se mi... nesmím, ale když zavřeš oči a nakloníš se nad vodu podám Ti ruku."

Každý člověk je jedinečný a zaslouží si starostlivost jemu "vlastní", tím míním starostlivost, péči nejen o tělo, ale i o duši a vztahy, které si během svého života vytváříme

  • Spolu se zastavíme, zmapujeme kde jste, kam si přejete jít, co je pro Vás důležité a smysluplné.
  • Najdeme pro Vás to nejlepší vhodné řešení vzhledem k Vašim možnostem.
  • Budu Vás provázet na Vaší cestě tak, aby pro Vás byla změna vlastní, trvalá a cítili se svobodně a bezpečně.
  • Vaše změna bude Vám vlastní a věřím, že se stane změnou trvalou!
  • Můžeme se dotknout všech oblastí života, které spolu vzájemně souvisí (pohyb, duševní pohoda, zdraví, nemoc, bolest, stres, relaxace, vztahy, výživa, význam spánku, snů a samoléčebných procesů v organismu....).

Chcete změnit životní styl?